Szombat, 2024-04-27, 0:57 AM
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Fórum » Fórum főoldal » Fórum » Decemberi klán tali (ötletelések vélemények stb.)
Decemberi klán tali
ZsuDátum: Csütörtök, 2011-12-08, 1:12 PM | Üzenet # 26
Mester
Csoport: Admin
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Csütörtök van úgy vélem fixálom a dolgokat!
Nyugati pályaudvarnál találka 10 óra és fél 11 között.Amikor a csipet csapat össze gyűlt elmentek Conflux és Skechy vezetésével az Íjászba.
Gyuszi (csino) és én később dél illetve fél 1 környékén be esünk a helyszínre.
ÍGY mindenkinek OKÉ ?
cool

Akik jönnek talira: Skechy, Conflux, Linthas, Chammael, Csino, és én Zsu
Nem biztos: Kenbug, Jergal, Gazember


Telefon számokat cseréljetek amennyire lehet én tudom Marcsiét de mivel később esek be ezért gyülekezőnél nem leszek jelen (bármí hihetetlen) így az ügyben NEM TUDOK intézkedni esküvőn meg nem fogok telefonos diszpécsert játszani biggrin
 
ZsuDátum: Csütörtök, 2011-12-08, 8:09 PM | Üzenet # 27
Mester
Csoport: Admin
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na telefonos egyeztetés :
Marcsi (linthas) : 0630/4941773
Én azaz Zsu : 0670/ 3560606
 
ChammaelDátum: Péntek, 2011-12-09, 10:01 AM | Üzenet # 28
Zöldfülű
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Akkor kezdem a sortén és remélem folytatjátok ugyanis nekem kb fingom sincs Pesten mi hol merre meddig és legalább telefonos kapcsolat legyen 1-2 emberrel, tehát ha ezt a számot látjátok, eltévedtem és valahol valamilyen sikátorba kirabolnak a csövesek: 06205826869
 
ZsuDátum: Péntek, 2011-12-09, 1:41 PM | Üzenet # 29
Mester
Csoport: Admin
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha keletibe jössz, akkor lemész a metró lejáróba (keletivel szembe a jobb oldalt lejáró ) de van szád és meg kérdezed, Lejáróban van jegypénztár stb ott veszel jegyet aztán Elmész metróval(2es piros) Deák Ferenc térig
ott átszállsz a másik metróra (3as Kék) Nyugati pályaudvarnál leszállsz smile és ott is vagy . Utána fölhívhatod linthast h hova menj ha akarod de sztem megtalálod őket és merem remélni h nem esik bajod XD

Ha viszont Délibe érkezel, akkor se bonyolult ugyanis a piros 2-es metró onnan megy, szóval ugyanúgy fölszállsz metróra, Deák Ferenc tér, Átszállni a kék 3-ra és Nyugati pályaudvar.
Eleve ezért gondoltam ezt a találka kezdésének mert oda biztos hogy mindenki eltalál.
Remélem segítettem

de egy kis help :
Budapest Metró és Hév hálózat
Ettől független számod mentettem. Ha végkép nem megy semmi hívj
Ja megjegyzem 10:30tól délig ne hívjatok max írjatok sms-t mert már az esküvőn leszek. Ha végeztem fölhívlak titeket.


Végleges Lista :
Marcsi(linthas), Jergal, Kenbug, Conflux, Skechy, Chammael, Csino(Gyuszi) és persze én
+1 beugrónk lesz Gazmeber XD azaz Bálint
 
GazemberDátum: Vasárnap, 2011-12-11, 0:14 AM | Üzenet # 30
Zöldfülű
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm szépen mindenkinek, egy élmény volt a klántali biggrin Ha lehet, sok ilyet még smile
 
ZsuDátum: Vasárnap, 2011-12-11, 2:43 PM | Üzenet # 31
Mester
Csoport: Admin
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
lesz lesz ne aggódjatok de legközelebb nézek valami új helyet.
Egyébkén nagyon nagy volt :P Februárba esetleg beiktathatunk még egyet de ezt még Ts-en megtárgyalom.
Képzeljétek úgy elkönyököltem a könyököm h kihorzsolódott és nincs rajta bőr XD
Szal már értem mér szapul anyám h ne könyökölj az asztalnál... biggrin
Most már észben tartom ezt is.
 
ChammaelDátum: Vasárnap, 2011-12-11, 8:15 PM | Üzenet # 32
Zöldfülű
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hátőőőőőőő nagyon nagy élmény volt köszönöm!!!4négy
viszont egy péntektől szombat estig tartó budapesti kiruccanás után sikerült most felkelnem(20:14) és a desszert hogy vagyok olyan getvás hogy dr House is ledöbbenne. De megérte és várom a következőt:)
 
GazemberDátum: Vasárnap, 2011-12-11, 11:24 PM | Üzenet # 33
Zöldfülű
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A könyökömet én is kikészítettem, és eddig nem is gondoltam rá, hogy mitől xD De milyen igaz biggrin
 
Fórum » Fórum főoldal » Fórum » Decemberi klán tali (ötletelések vélemények stb.)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: