Péntek, 2024-04-19, 7:13 AM
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Fórum főoldal » Leírások » Enchant és Manakövek (Amit tudni illik a pluszzolásról és upgrade-ről.)
Enchant és Manakövek
ArvenyDátum: Szombat, 2011-12-24, 12:02 PM | Üzenet # 1
Zöldfülű
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 6
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Enchantolás:

Fehér cucc: cucc szintje +1-5
Zöld cucc: cucc szintje +5-10
Kék cucc: cucc szintje +15-20
Arany cucc: cucc szinjte +20-40

Persze nem lehet 100% a siker. A legmagasabb amit elérhetünk az 99%, még akkor is ha egyes szintű fehér cuccot enchantolunk lvl70-es enchant kővel.

Pletyka: ha leülsz tölteni és úgy enchantolsz, több esélyed van, ez elméletileg a manakövekre is igaz. De ez csak városi legenda, nincs bizonyítva.

Enchant bónuszok:



Manakö helyek:

White Item = 1-2 Socket
Green Item = 2-3 Sockets
Blue Item = 3-4 Sockets
Orange Item = 4-5 Sockets

Manakövek szintjei és fajtái:



Pár hasznos dolog:

Hozzáadva (2011-12-24, 12:02 PM)
---------------------------------------------
Godstone leírás:

30-as szinttől tudunk ilyen követ használni.
Godstone csak fegyverbe kerülhet, oda is mindössze egy darab. Minden Godstone egy “proc” effektet ad a fegyverünknek (bizonyos %-ban létrejövő hatás), plusz egy látványos aurát von fegyverünk köré. A városokban található vendor fogja igen-igen sok pénzért a fegyverünkbe applikálni ezt a kis csecsebecsét, ami szerencsére a manakövekkel ellentétben nem törhet el (itt azért érezték a fiúk, hogy erős lenne a tréfa). Vannak küldetésből megszerezhető Godstonok.
Itt megnézhetitek melyiket hol lehet megszerezni.

Godstone fajtái:



Godstone Kinézetek:



Armsfusion leírás:

Lehetőség van a fegyverek összeolvasztására is így még érősebbek lesznek. Két azonos fajtájú fegyvert lehet összeolvasztani. Például: Orb+Orb vagy Greatsword + Greatsword.
Ezek a statok kerülnek át:

  • Managem slotok
  • 10%-a fegyver AP és MB értékéből
  • Minden plusz stat Pl.: Atack speed, Crit.


Armsfusion:

Fuzionálni Sanctumban Elyos Square-ban lehet Curio nevü NPC-nél.

Kiválasztjuk az "Armsfusion Service" pontot

Elhelyezés:


  • 1 ide tegyük amit fuzionálni akarunk
  • 2 ide amit hozzá akarunk tenni
  • 3 itt mutatja milyen is lesz
  • 4 itt pedig az árát


Forrás


Standal néven megtaláltok a játékban!


Az üzenetet módosította: Arveny - Szombat, 2011-12-24, 12:02 PM
 
VendégDátum: Kedd, 2013-12-10, 6:20 AM | Üzenet # 2
Csoport: Vendégek





Edi, e1ltale1ban akkor blogolok, amoikr este van, e9s csend honol a he1zon ilyenkor e9n is nyugodt vagyok, eze9rt e9rezhető ez a soraimbf3l. Ha napkf6zben edrne1m a blogot (oke9, most kive9teles, mert itthon van a zapu), akkor valf3szednűleg sokkal cifrae1bbakat edrne9k. De miute1n elaludtak a sre1cok, elsze1ll a dfchf6m :DPedig sokszor vagyok e9n is a plafonon, pont fagy mitn be1rki me1s. Sőt, a hangom is fel szoktam emelni, e9s ha tf6bbedik ke9re9sre sem bagf3znak re1m, akkor fagy zavarom fel Őket a szobe1jukba az e1gyba, mint a pinty. Ez leginke1bb aze9rt van, mert a mai napig nem tudom hogy ke9ne jf3l fegyelmezni vagy mit ke9ne tennem, ha az egyik teljes erőből fellf6ki a me1sikat, csakhogy előbb e9rjen oda egy bf6gre kakaf3e9rt. Biztos van jobb megolde1s is, e9n ilyenkor inke1bb felkfcldf6m a bűnf6st kicsit lenyugodni. (Be1r valf3je1ban nekem kell lenyugodnom )Szf3val abszolfat nem megy minden szuperfcl, csak megprf3be1lom a lehető leglaze1bban felfogni, mielőtt kihullik az f6sszes hajam ;))
 
VendégDátum: Péntek, 2013-12-13, 2:22 AM | Üzenet # 3
Csoport: Vendégek





Mac-kel azt besze9ltfck, hogy ha nem egy f6kf6r e1re1t ke9rik el e9rte, akkor a legidee1lisabb a Schf6nherz koli <a href="http://kjrfqlleuu.com">naygretme</a> lenne - 11. kerfclet szedve9ben, tf6megkf6zlekede9ssel kb be1rhova el lehet jutni igen hamar, nagy hely, bent van (tehe1t ake1r te9len is lehet a tale1lkozf3), van felszerele9s (matracok, fotelek, hangfalak, vetedtőt lehet szerezni, stb).De gondolom ke9sőbb me9g lesz erről szf3, főleg ha lesz tf6bb inff3m a terem kibe9rle9se9ről.
 
Fórum » Fórum főoldal » Leírások » Enchant és Manakövek (Amit tudni illik a pluszzolásról és upgrade-ről.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: